Fri June 22, 2018   |   جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها  |  مناقصات و مزایدات
مهران حاجيان
سرپرست سازمان سرمايه گذاري و مشارکت هاي مردمي
     مناقصه، مزایده، فراخوان
فروش یک باب مغازه در خیابان چیت سازیان بلوار شهيد جهانيان مرکز تجاری قطعات خودروي پردیس
پروژه احداث مجتمع صنعتي عمران (موسوم به پروژه کارخانه سيمان 3500 تني)
طراحي، ساخت، نصب و راه اندازي سازه هاي تبليغاتي
شناسايي سرمايه گذار پروژه کارخانه سيمان شهرداري همدان
فروش یک قطعه زمین
بیشتر ...
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩۶/٠۴/١٧ تعداد بازدیـد : ١۴٢   بازگشت
 
 
 


رئيس کميسيون اقتصاد، سرمايه‌گذاري و گردشگري شوراي اسلامي شهر همدان :


ضرورت توزیع فرصت های گردشگری در نقاط مختلف شهر

 

 

 رئیس کمیسیون اقتصاد، سرمایه گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر همدان بر توزیع عادلانه فرصت های گردشگری در نقاط مختلف شهر تأکید کرد. 

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، محمد تبریزی در جلسه کمیسیون اقتصاد، سرمایه‌گذاری و گردشگری شورا که پیرامون بررسی طرح گردشگری با حضور سرمایه‌گذار بخش خصوصی برگزار شد افزود: ضروری است دیگر نقاط مختلف شهر هم در اجرای طرح‌های گردشگری مورد توجه قرار گیرد.

 

تبریزی با اشاره به پراکندگی جمعیت در نقاط مختلف شهر اضافه کرد: شورا و شهرداری به دنبال جلوگیری از تمرکز اماکن گردشگری در یک نقطه از شهر است؛ چرا که معتقدیم باید نقاط دیگر شهر را از لحاظ گردشگری آباد کرد.

 

رئیس کمیسیون اقتصاد، سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر همدان ادامه داد: نوع طرح و ارائه ایده نیز از طرف سرمایه‌گذار بسیار دارای اهمیت است؛ چرا که توجه به این مهم در موفقیت سرمایه‌گذاری تأثیرگذار است.

 

تبریزی شناسایی ظرفیت‌های شهر برای سرمایه‌گذاری را مهم دانست و افزود: شناسایی ظرفیت‌های منطقه‌ای برای مشارکت فعالان اقتصادی و سرمایه‌گذاری مهم اشت و رشد اقتصادی، تحقق شعار سال و منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی در بخش اقتصاد مقاومتی را به همراه دارد.

 

وی با بیان اینکه بهبود فضای کسب و کار یکی از مهمترین شاخص‌های توسعه کشورها محسوب می‌شود، عنوان کرد: بخش خصوصی و سرمایه‌گذار نقش مؤثری در امر اشتغال و رونق اقتصادی ایفا می‌کنند بر این اساس باید زمینه حضور سرمایه‌گذار را فراهم کرد.

 

رئیس کمیسیون خدمات شهری، حمل و نقل و ترافیک، محیط زیست و بهداشت شورای اسلامی شهر همدان نیز با بیان اینکه تحقق رشد اقتصادی منوط به جذب سرمایه‌گذار است، گفت: جذب سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی می‌تواند زمینه‌ای برای شتاب و حرکت سریع به سوی توسعه و رفع مشکلات اقتصادی باشد که با توجه به فراهم بودن بسترهای لازم انتظار می‌رود در این راستا اقدامات مناسب‌تری انجام شود.

 

کامران گردان، با تأکید بر استفاده از ظرفیت و منابع سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی برای تحقق رشد اقتصادی، گفت: تسهیل شرایط و ارتقا امنیت سرمایه‌گذاری از مؤلفه‌های مهمی است که سیل سرمایه را به استان و شهر سرازیر می‌کند.

 

حمید رضا طبی مسرور رئیس کمیسیون معماری، شهرسازی و فنی عمرانی شورای اسلامی شهر همدان هم با تأکید بر حمایت از سرمایه‌گذاران گفت: در جذب سرمایه‌گذار منفعت دو سویه را باید در نظر قرار داد؛ چرا که باید شهر و شهروندان و سرمایه‌گذار از این رهگذر سود ببرند.

 

گفتنی است در این جلسه سرمایه‌گذار بخش خصوصی به تشریح طرح پیشنهادی خود در خصوص احداث سفره‌خانه سنتی در شهرک شهید بهشتی پرداخت.

 
     
 
 
 
 
 
 
 
© 2010 - 2018  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
١ کاربران آنلاین :
۵۷,۶۰۹ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
سازمان بورس و اوراق بهادار
سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران
فرصت های سرمایه گذاری ایران
شرکت سرمایه گذاری های خارجی ایران
 
لینک های مرتبط
شهرداری همدان
معاونت برنامه ریزی و توسعه
شورای اسلامی شهر همدان
معاونت فنی و عمرانی
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
پروژه های سازمان
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان