Fri August 14, 2020   |   جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها  |  مناقصات و مزایدات
مهران حاجيان
رييس سازمان سرمايه گذاري و مشارکت هاي مردمي
     مناقصه، مزایده، فراخوان
اجاره اراضی زراعی روستای حسن آباد و شورین
فروش سر قفلی و مالکیت یک باب مغازه
اجاره کانکس راهنمای گردشگری
احداث دو نیروگاه 7 مگاواتی انرژی خورشیدی
احداث دو نیروگاه 7 مگاواتی انرژی خورشیدی
بیشتر ...
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٨/٠٧/٠۴ تعداد بازدیـد : ٣٠٣   بازگشت
 
 
 


آگهی مزایده عمومی رستوران شاهد


آگهی مزایده عمومی رستوران شاهد

 

 

سازمان سرمايه گذاري و مشارکتهاي مردمي شهرداری همدان به نمایندگی از شهرداری همدان با  استناد به مصوبه شورا و هیئت مدیره سازمان به ترتیب مورخ 18/04/98 و 20/04/98  در نظر دارد اجاره یک دستگاه ساختمان در دو طبقه (همکف و اول) بعنوان رستوران شاهد را با شرايط مندرج در مزایده به اشخاص حقیقی و حقوقی واجد شرایط از طریق مزایده عمومی طبق شرایط و مشخصات مندرج در اسناد  واگذار نماید.

1.        متقاضیان می بایست اسناد و مدارک خود را در پاکت های الف ، ب و ج  بصورت در بسته و ممهور شده قرارداده و حداکثر تا پایان وقت اداری روز دوشنبه  مورخ 15/7/98 به دبیرخانه سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری همدان واقع در  بلوار ارم کوچه قهرمان  تالار قرآن طبقه اول ساختمان اداری سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری همدان مراجعه  نمایند.

2.       شرکت کنندگان می بایست جهت شرکت در مزایده مبلغ 000/000/ 200ریال در قالب ضمانت نامه بانکی (به نام سازمان سرمايه گذاري) / اوراق مشارکت / اسناد خزانه (حداقل دارای سه ماه اعتبار) و یا بصورت نقدی به حساب سپرده سازمان سرمايه گذاري به شماره حساب  5/3331333/11/7407   نزد بانك قرض الحسنه مهر ایران شعبه مهدیه واریز و اقدام  نموده و در پاکت الف بصورت دربسته قرارداده و تحویل نمایند.

3.       برنده مزایده بر اساس بیشترین پیشنهاد به لحاظ مبلغ اجاره که مبنای آن طبق نظر کارشناس رسمی دادگستری به شماره 01/30/06/98/س  مورخ 30/6/98 به مبلغ 000/000/65 ريال ماهیانه تعیین شده  می باشد.

4.       طول دوره اجاره به مدت 4 سال شمسی می باشد که مبلغ قرارداد هر ساله به میزان 15% افزایش می یابد .

5.       محل واگذاری جهت اجاره موضوع مزایده به نشانی  : همدان میدان شاهد بلوار شاهد جنب پمپ CNG در دو طبقه شامل امتیازات آب، برق، تلفن، گاز و پارکینگ در محوطه .  

6.       متقاضیان شرکت در مزایده نباید منع قانونی  شرکت در معاملات دولتی داشته باشند.

7.       زمان بازگشایی پاکتها  در روزسه شنبه مورخ 16/7/98رأس ساعت 30/14 در محل دفتر سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری همدان می باشد.

8.      زمان بررسی پیشنهادات ،ارزیابی مدارک ارسالی و اعلام برنده مزایده حد اکثر ظرف مدت 7 روز کاري پس از تاریخ مندرج در بند 7می باشد.

9.       مدت اعتبار پیشنهادات سه ماه پس از گشایش پاکت ها می باشد.

10.      سازمان در رد یا قبول هر یک از پیشنهادات مختار است .

11.      ارائه مدارک بمنزله قبول کلیه شرایط مندرج در اسناد بوده و هیچگونه حقی برای شرکت کنندگان ایجاد نخواهد کرد.

12.     چنانچه برنده اول ظرف مدت حداکثر 7 روز از تاریخ ابلاغ قرارداد حاضر به انعقاد قرارداد نشود تضمین شرکت در مزایده وی بنفع سازمان ضبط می گردد.

13.    در صورت انصراف نفر اول سپرده ایشان به نفع سازمان ضبط و با نفر دوم قرارداد منعقد می گردد در صورت انصراف نفر دوم نیز به همین منوال عمل می شود.

14.    کلیه هزینه های چاپ آگهی و کارشناسی رسمی به عهده  برنده مزایده می باشد.

15.    مدارک شامل پاکت الف : تضمین شرکت در مزایده - پاکت ب :  مجموعه اسناد مزایده و مدارک مثبته و مشخصات فنی درخواست شده در اسناد مذکور پاکت ج : قیمت پیشنهادی

16.     به اسنادی که فاقد تضمین شرکت در مزایده / مخدوش / فاقد مهرو امضاء / فاقد اعتبار بوده و یا پس از مهلت اعلام شده تحویل گردد ترتیب اثر داده نخواهد شد.

17.    برنده مزایده می بایستی در زمان عقد قرارداد نسبت به ارائه  مبلغ 10 %  کل قرارداد  بعنوان تضمین حسن انجام تعهدات قرارداد در قالب ضمانت بانکی و یا وجه نقد در وجه سازمان اقدام نماید.

متقاضيان مي توانند جهت كسب اطلاعات بيشتر با شماره تلفن 38202018و- 081 تماس حاصل فرمايند

 
     
 
 
 
 
 
 
 
© 2010 - 2020  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
٨ کاربران آنلاین :
۸۸,۷۰۹ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
سازمان بورس و اوراق بهادار
سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران
فرصت های سرمایه گذاری ایران
شرکت سرمایه گذاری های خارجی ایران
 
لینک های مرتبط
شهرداری همدان
معاونت برنامه ریزی و توسعه
شورای اسلامی شهر همدان
معاونت فنی و عمرانی
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
پروژه های سازمان
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان